Кредитен инспектор

Основни отговорности за позицията са:

  • Предлага конструктивни кредитни решения по ипотечни и потребителски кредити.
  • Извършва анализ и оценка на платежоспособността на клиентите на база предоставена информация и след проверки в централизирани регистри, съобразно критериите на действащата кредитна политика на Дружеството;
  • Ангажира се пряко за своевременната и качествена обработка на възложените кредитни искания, контролира коректността на въведените данни и предлага адекватни решения според конкретния случай;
  • Провеждане на разговори с клиенти на компанията кандидатстващи за кредитиране;
  • При необходимост изготвя отчети и анализи свързани с дейността;

Какви са нашите изисквания:

  • Отлични аналитични и организационни умения;
  • Способност за ефективна работа в екип, приоритизиране на задачите и спазване на срокове;
  • Професионален опит в областта на ипотечното кредитирането е предимство
  • Професионален опит в банковата сфера е предимство;
  • Много добро владеене на английски език;
  • Отлична компютърна грамотност: Word, Excel.

Предлагаме ти:

  • Атрактивно възнаграждение
  • Възможност за професионално и личностно развитие
  • Ясно дефинирани кариерни пътеки
  • Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Ваучери за храна
  • Карта Multisport на преференциална цена
  • Работа в приятелска и динамична среда
  • Участие в разнообразни социално-отговорни дейности

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография. Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни, които ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора за тази позиция.
Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

A valid phone number is required.
A valid email address is required.