Експерт в “Call center” събиране на вземания

Финанс Плюс Мениджмънт холдинг АД, е компания, която обединява няколко небанкови финансови институции с основна насочеността на дейността си потребителско кредитиране, лизинг и други финансови услуги.
Като млада, но динамично развиваща се структура, ние считаме, че за нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

На Вас предлагаме да станете част от екипа на “Финанс Плюс Мениджмънт Холдинг” АД на позицията Експерт в Кол център събиране на вземания към Дирекция “Управление на портфейли и кол център”.

Основни отговорности:

  • Събира на вземанията на Дружествата от холдинговата структура, произтичащи от предоставени кредити, лизингови договори и договори за услуги;
  • Информира нередовните длъжници на Дружествата относно възможностите за погасяване и последици от нередовно погасяване;
  • Консултира клиенти относно възможностите за оздрявяване на експозициите им;
  • Oсъществява превантивен контакт с клиентите, с цел информирането им за предстоящи падежи на погасителни вноски;
  • Извършва ежедневен мониторинг и управление на проблемни експозиции;

Изисквания към кандидатите:

  • Притежава висока езикова култура;
  • Умее да преговаря, справя се с възражения и формулира аргументи с лекота;
  • Наличието на предходен опит в кол център е предимство;
  • Ще оценим високо и ако кандидатът разполага с предходен опит от работа с проблемни кредити;
  • Притежава добра финансова култура;

Фирмата предлага:

  • Трудов договор съгласно действащото трудово законодателство и бонуси спрямо постигнатите резултати;
  • Постоянство и коректност в трудовите отношения;
  • Възможност за развитие;
  • Въвеждащо фирмено обучение;
  • Допълнително здравно осигуряване:
  • Ваучери за храна;
  • Карта за спорт;
  • Локация – София парк.

Моля, изпращайте своята автобиография чрез „Attach Resume“. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни, които ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора за тази позиция.
Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

A valid phone number is required.
A valid email address is required.